TIME TO WINE
Wijncursus Den Bosch
Time to Taste
In samenwerking met Hart voor Wijn zijn wij trots te kunnen mededelen dat we vanaf najaar 2025 wijncursussen aanbieden in hartje centrum ‘s-Hertogenbosch of zoals de meesten zeggen, Den Bosch.
We starten met de wijncursus SDEN 1 en SDEN 2 op verschillende momenten. Sden1 is echt voor beginners en bestaat uit 2 avonden, SDEN 2 bestaat uit 5 avonden.
De lessen worden gegeven door Mariëtte Gerris, register vinoloog.
De lessen worden gegeven bij Bistro La Duchesse in Den Bosch, Korenbrugstraat 5 op de eerste etage. De locatie ligt op korte loopafstand van het CS en er is rondom de St. Janssingel parkeergelegenheid, o.a. in de garage op Sint Janssingel 8 te Den Bosch.
Je kunt je hier inschrijven via https://hartvoorwijn.nl/wijncursus-den-bosch/
Wij nemen alle zorgen uit handen
Bij Bistro La Duchesse in Den Bosch organiseert Hart voor Wijn samen met Time to Wine wijncursussen op verschillende SDEN niveaus. De wijncursussen worden gegeven door Mariëtte Gerris, Register Vinoloog. Onze wijncursussen zijn een leuke manier om een wijnkenner te worden. We geven wijncursussen in kleine groepen voor persoonlijke interactie. Ongeacht het niveau staat proeven iedere cursusavond voor op: zo’n 8 tot 10 wijnen per avond. Het is dan ook de perfecte gelegenheid om meer wijnstijlen te leren kennen. Je gaat proefnotities leren maken én weet straks precies hoe je wijnaroma’s kunt ontdekken.
Mariëtte Gerris – Register Vinoloog
Mariëtte is al jarenlang wijnliefhebster en wijnkenner, maar heeft in mei 2021 de switch gemaakt door haar hart voor wijn te volgen en als zzp’er aan de slag te gaan in de rol van wijndocent & wijnadviseur. Na haar ervaring als docent recht bij Avans Hogeschool, heeft zij de afgelopen jaren verschillende wijnopleidingen gevolgd en diverse workshops en trainingen gegeven en is zij register vinoloog van de wijnacademie. Vanuit haar liefde voor wijn pakt ze vol enthousiasme haar rol als wijndocent. Mariëtte heeft na de SDEN3 wijncursus en de vinologenopleiding aan de Wijnacademie, ook de opleiding tot wijndocent afgerond bij Claudia van Dongen, Wijnvrouw van het jaar 2021. Voor het goed combineren van wijn bij gerechten heeft Mariëtte de opleiding Wijn & Spijs bij de Academie van Gastronomie van Peter Klosse gevolgd. Voor de juiste combinatie van wijn bij kaas heeft ze de daarnaast de Kaas & Wijn bij Betty Coster van fromagerie L’Amuse gevolgd om daar te ontdekken dat er echt goddelijke combinaties van kaas met wijn bestaan.

Vragen over het aanbod?
Je kunt ons bereiken op 06-43422691 of via info@timetowine.nl.